Obecné informace

Získejte exkluzivní
20% slevu
na rekvalifikační kurzy
(Odborník na Permanentní Make-up a Kosmetička)
při registraci na oba dva kurzy
Akce platí od 30.9.2021 do 31.12.2021

Amazing Beauty CZ

Mezinárodní Akademie Amazing Beauty CZ v Praze, Chomutově a Mostě

KOSMETIKA, PERMANENTNÍ MAKE-UP, MEZOTERAPIE, VIZÁŽISTIKA, MANIKÚRA, PEDIKÚRA, MODELÁŽ a DESIGN NEHTŮ, PRODLUŽOVÁNÍ a ZAHUŠT'OVÁNÍ ŘAS

Pro koho jsou kurzy určeny?

Vzdělávací kurzy jsou určeny pro začátečníky v oborech (Rekvalifikační kurzy: manikúry, pedikúry, kosmetiky, permanentního make-upu, vizážistiky) a pro pokročilé (workshopy, zvýšení kvalifikace), které chtějí zdokonalit své dovednosti. Široká škála vzdělávacích programů každému zájemci pomůže najít kurz podle svých potřeb, na kterém získá potřebné zkušeností a dostačující znalosti o moderních technologiích.

Pořádáme akreditované rekvalifikační kurzy MŠMT ČR: kosmetika, permanentní make-up, manikúra, pedikúra, modeláž nehtů, vizážistika.
AllaBella s.r.o. - pořádá na základě MŠMT ČR, dle vyhlášky č.176/2009Sb. o akreditaci.

Č.j.: MSMT-42476/2020-3/512 - Manikérka a Nehtová Designérka / Pedikérka a Nehtová Designérka

Č.j.: MSMT-26953/2018-1/366 - Kosmetička / Odborník na Permanentní Make-Up

Č.j.: MSMT-33804/2020-2/344 - Vizážistka

Vstupní předpoklady (RK Pedikérka a nehtová designérka, Manikérka a nehtová designérka):
 • ukončené základní vzdělání;
 • minimální věk účastníků – 16 let; 
 • platný zdravotní průkaz (pro práci v potravinářství), který předloží při nástupu do kurzu - akreditované RK. Zdravotní průkaz je nutnou podmínkou pro živnostenský list;
 • zdravotní způsobilost.

Vstupní předpoklady (RK Kosmetička, RK Vizážistka):

 • věk nad 18 let;
 • platný zdravotní průkaz pro práci v potravinářství;
 • ukončené střední vzdělání.
 • U RK Vizážistka - základní vzdělání.

Vstupní předpoklady (RK Odborník na permanentní make-up):

 • výuční list nebo rekvalifikační kurz v oboru kosmetička nebo zkouška z profesní kvalifikace kosmetička, (pokud není, lze si kosmetiku dodělat u nás);
 • platný zdravotní průkaz.

Kdy probíhají kurzy?

Kurzy se konají 4-5 dní v týdnu od 9:00 hod. do 17:00 hod.. Po domluvě možná i individuální výuka.

 • Celodenní kurzy - se konají od 9:00 hod. do 17:00 hod.. 
 • Dopolední a odpolední kurzy - se konají od 9:00 hod. do 13:00 hod. a od 13:00 hod. do 17:00 hod. Pokud se chcete učit na dopoledním nebo odpoledním kurzu, uved'te, prosím, informaci o tom, že se jedná o dopolední nebo odpolední kurz, v přihlášce do poznámek.
 • WORKSHOPY a KURZY V OBORU PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS, PERMANENTNÍHO MAKE-UPUse konají od 9:00 hod. do 17:00 hod., nebo od 9:00 hod. do 16:00 hod. jak je uvedeno u kurzu. 

 

Jak probíhá školení?

Školení probíhá ve skupině s max. počtem 6 osob dle individuálního plánu zpracovaného při uzavření smlouvy na vybraný kurz. Veškerá praktická cvičení probíhají za účasti modelek. Na konci rekvalifikačních kurzů posluchači skládají závěrečnou zkoušku.

Výukové metody

 • Při výuce se používají metody, které zahrnují: přednášky, demonstrace. Také se používají výukové materiály: multimediální prezentace PowerPoint, učebnice, DVD.

Ceny kurzů

 • Ceny kurzů zahrnují praktické cvičení na nehtech modelek, na modelkách poskytovaných Akademií Amazing Beauty, vydání certifikátu o absolvování kurzu, veškeré materiály ab GELIKE, ab LASHES a nástroje používané v rámci kurzu, za výjimkou štětců pro nehtovou modeláž, design a nástrojů pro manikúru. Zakoupit potřebné pomůcky můžete v naší prodejně. Ceny kurzů jsou uvedeny bez DPH.

permanent makeup praha kurzy

Je cena učebnice zahrnuta v ceně kurzu?

Ano, v ceně kurzů je zahrnut učební materiál.

Jak se přihlásit na kurz?

1. Vyplněním REGISTRAČNÍ PŘIHLÁŠKY se můžete přihlásit na zvolený kurz nebo workshop. Přihlášku lze podat nejpozději 4 pracovní dny před zahájením kurzu (akreditované rekvalifikační kurzy), 5 pracovní dny před zahájením kurzu (workshopy a kurzy prodlužování řas)

 2. Uzavření smlouvy o školení

a.) Pokud zvolíte způsob platby - bankovním převodemzašleme e-mailem potvrzení o účasti. Součástí tohoto potvrzení jsou podrobnější informace k celkové organizaci kurzu. Přílohou vám bude zaslána smlouva o školení a zálohová/řádná faktura k zaplacení kurzovného. Při úhradě bankovním převodem platba musí být připsána na účet příjemce nejpozději 2 pracovní dny před zahájením zvoleného kurzu. Daňový doklad vám zašleme po zaplacení faktury v zákonné lhůtě. Vyplněnou smlouvu můžete poslat nám na email (info@abgnail.cz) nebo jí můžete donést v den kurzu. 

b.) Pokud zvolíte způsob platby - hotově nebo kartou -  je nutné uzavřít smlouvu o školení osobně na adrese: Cimburkova 376/5, Praha3, nejpozději 3 pracovní dny před zahájením zvoleného kurzu, s úhradou zálohové platby ve výši 1000,-Kč, nebo je možné zaplatit celou částku najednou. V případě nenastoupení do kurzu je záloha nevratná. Úhradu kurzovního lze rozložit na několik splátek po uzavření smlouvy mezi školicím střediskem a zájemcem

permanent makeup praha kurzy

Osvědčení

 • Absolventi akreditovaných kurzů získávají barevný Certifikát Amazing Beauty, Potvrzení o absolvování rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností (toto osvědčení slouží k získání živnostenského listu).
 • Účastníci workshopů získávají barevný certifikát Amazing Beauty.

permanent makeup praha kurzy

Nenašli jste zde všechny potřebné informace?

Kontaktujte násinfo@abgnail.cz, abgnail@icloud.com

sto konání kurzů:

AllaBella s.r.o. Mezinárodní Akademie Amazing Beauty CZ. 
PRAHA - Cimburkova 376/5, Praha 3, 130 00. 
MOST - Žatecká 2436/19, Most. 
CHOMUTOV - Kostelní 40, Jirkov.

Naši partneři

 

KONTAKTY

Praha 3, Žižkov, Cimburkova 376/5, PSČ 130 00

Email: info@abgnail.cz

Telefon: +420 777 042 802

Pobočka m.Most: Žatecká 2436/19. 434 01 Most

Pobočka m.Chomutov: Kostelní 40. 431 11 Jirkov

Email: info@abgnail.cz

Telefon: +420 777 042 802

Nové články v blogu

06 květen 2020

PMU OBOČÍ – NÁSLEDNÁ PEČE PO APLIKACI -...

06 květen 2020

Co to je permanentní make-up? - Permanent make-up...

______________

Přihlášení k odběru novinek