Často kladené otázky

+(420) 777042802

Permanentní Makeup

Co je pernamentní make-up?
Metoda dočasné pigmentace pokožky, která na dobu 0.5-5 let umožní zapomenout na denní líčení, implantace barevných pigmentů pomocí speciálních jehel do nejvrchnější vrstvy pokožky (epidermis), PM nahradí opticky nedostatek řas, chybějící obočí, zvýrazní oči a rty, lze jím vytvořit znaménko krásy a kdekoliv na těle vykreslit žádaný motiv, pro ženy, které nosí brýle, trpí alergií na líčidla, sportovkyně a všechny, kdo chtějí stále dobře vypadat je PM ideální řešení.

“Bude mne to bolet?”    Snížení bolestivosti je doseženo zejména speciálním anestetikem, které je speciálně navrženo pro aplikaci permanentního makeupu. Můžete si být tedy naprosto jistá, že se není čeho obávat.

Manikúra a Pedikúra

1. Velmi často se nás zeptají - Dýchají-li přírodní nehty? Někdo řiká, že pod akrylem přírodní nehty nedýchají.
Odpověď je jednoduchá. Ne, nehty vůbec nedýchají!
Nehty jsou pevně slisované mrtvé buňky, které tvoří pevný, ale pružný povrh, skládají se z bílkovin a keratinu. Mezi vrstvami B -keratinu jsou vytvořené póry, neustále se v pórech odehrávají dva protikladné procesy: absorpce a výpotek. Tyto procesy jsou také typické pro kůži, a podle některých zdrojů na nehtech se vyskytují 100 krát silnější než v kůži. Tyto procesy nejsou regulované. Denně přírodní nehty vylučují asi 20% vlhkosti, ze 100% vylučujících celým tělem.

2. Lze-li zpevnit přírodní nehty gel lakem?

Na zpevnéní přírodních nehtů se používá soak-off gel, krém Gena Adios Warmolotion "Formule Čerstvosti", podkladové laky s obsahem
proteinů. Gel lak nemá takové vlastnosti.

3. Jak často mám chodit na manikúru?
Na manikúru je vhodné chodit 1 x za 1 – 2 týdny. Záleží na tom, jak moc rychle Vám rostou nehty a kůžička (pterygium a eponychium).

4. Jaké jsou nejzákladnější typy umělých nehtů?

Gelové nehty, hedvábné nehty se používají pro opravu poškozených  nehtů, akrylové nehty. Šablony a špičky se použivají k prodloužení nehtů, šablony se podkladají pod vlastní nehet a špičky se lepí na nehty.