Centrum Amazing Beauty CZ - Objednání online

+(420) 777042802

Svěřte se odborníkům!

- Permanentní make-up
- Moderní manikúra
- Moderní pedikúra
- Modeláž nehtů

V našem centru si můžete nechat udělat permanentní make-up rtů (celkové probarvení rtů metodou akvarel), obočí, očních linek, jakož i pedikúru, manikúru a modeláž nehtů.

Výběr tvaru, barvy, zóny, technologie PM se provádí na základě vědecké metody. Pro určení tvaru (rty, obočí, oční linky), barvy, hustoty a jasu pro permanentní make-up analyzujeme morfologické rysy obličeje (kostní strukturu obličejové části lebky, barvu okrajů rtů, asymetrii, barevný typ, barevné a estetické akcenty obličeje apod.) a stylový typ klientky.

Při aplikaci PMU používáme novou generaci pigmentů LaBina®. které jsou složeny z organických a minerálních surovin nejvyšší kvality.
Barvy LaBina® neobsahují kadmium, chromát, meruň, selén, telur, thallium, uran nebo rozpustné sloučeniny barya.

Informace

1. Vyberte si z naší aktuální nabídky službu

2. Níže můžete vyplnit rezervační formulář

Nebo napište na e-mail info@abgnail.cz nebo abgnail@icloud.com

Volejte nebo napište sms na číslo +420 777 042 802

3. Vaše rezervace pravidelně kontrolujeme, nicméně vybraný datum a čas platí, až když Vám zašleme potvrzení na Váš email, když máme termín obsazený, domluvíme si s Vámi nejbližší možný termín.

Osobní údaje
Služby centra

Pokud termín byl již obsazen někým jiným, my se s Vámi telefonnicky spojíme nebo napišme a domluvíme nový termín. Děkujeme za pochopení.
Nový ceník služeb platný od 18.2.2019

V rámci poskytování služeb u nás působí také stážisté, které úspěšně provedly víc než 50 zákroků v oboru - Permanentní Make-up / Porušení integrity kůže.

Reklamace:
• Klient bere na vědomí, že zákrok je dvoufázový a je třeba dodržovat pokyny o následné péči.
• Za svoji práci si ručíme až po kontrole druhé návštěvy.
• Klient je povinen před zákrokem upozornit na zdravotní stav před samotným zákrokem.
• Klient bere na vědomí, že před zákrokem se seznámil se všemi podmínkami zákroku a srozumitelně s těmito seznámen.

Aplikace permanentního make-upu je v současné době minimálně bolestivá vzhledem k používání speciálních anestetik. V zájmu dosažení nejlepšího výsledku se každý zákrok provádí ve 2 sezeních, tzn. korekce PMU. Odstup mezi zákroky je min. 4 týdny. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že po době od prvního sezení zjistíme, jak pokožka reaguje na daný aplikovaný pigment a na základě toho můžeme dále pozměnit odstín či lehce korigovat tvar dle přání klientky.

Odstranění nekvalitního permanentního make-upu removerem (odstraňovačem) Rejuvi Tattoo Remover (USA) – to je profesionální prostředek.
Jak to funguje? Chemické odstranění pigmentu z kůže je založeno na principu "stejné se navzájem přitahuje". Několik anorganických oxidů, podobných velikostí a chemickými vlastnostmi molekulám tetovacího pigmentu, je součástí krému Rejuvi Tattoo Remover. V případě dostatečného fyzického kontaktu krému a pigmentu v kůži je pigment postupně vstřebáván krémem – probíhá unikátní biochemický proces, poté je krém spojený s částicemi pigmentu vyloučen z kůže na její povrch.
K čemu je Rejuvi Tattoo Remover určen?
Technologie odstranění permanentního make-upu byla vynalezena především k odstranění permanentního make-upu obočí, kontury rtů. Nedoporučuje se pro odstraňování velkého tetování a permanentního make-upu očních víček (kontakt krému s oční sliznicí je nebezpečný). Tattoo Remuver Rejuvi (USA) si stejně dobře poradí s jakýmikoliv barvami pigmentů, včetně bílé a maskovací (tělesné) barvy.
Celý proces se skládá ze čtyř kroků:
1. Aplikace anestezie (individuálně).
2. Aplikace suspenze na požadovanou oblast.
3. Vysychání ošetřené oblasti, tvorba a odpadnutí strupu. Tato etapa trvá od 10 do 25 dní, v závislosti na hloubce aplikace suspenze.
4. Po přirozeném odpadnutí strupu od pokožky začne etapa obnovení kůže. To je ta nejdelší fáze, která je závislá na individuální rychlosti regenerace kůže a trvá do 1 měsíce. Je důležité poznamenat, že po oddělení strupu není zarudnutí, otok, vpadlá tkáň známkou vzniku jizvy. Tyto projevy jsou považovány za normální a mizí během výše uvedené doby. Je třeba podotknout, že péče o pleť v oblasti odstranění PMU je důležitou součástí celého procesu. Je zakázáno násilně odlupovat strupy a škrábat je, což zabraňuje vniknutí infekce a snižuje pravděpodobnost jizvení na minimum.

Používáme Soak-off UV/LED gely ab GELIKE nejnovější generace, které se vytvrzují v LED lampě jen 30 sekund, čímž se sníží doba vytvrzení gelu až 6 krát.
+ Gel nepálí v lampě
+ Gel obsahuje keratin
+ Všechny gely lze odstranit pomocí speciální tekutiny s lanolinem