OBJEDNÁNÍ ON-LINE na manikúru, pedikúru, modeláž nehtů, permanentní makeup s velkou nabídkou služeb a volných termínů k výběru.

+(420) 777042802


Chcete mít moderní, kvalitní a krásné gelové nebo akrylové nehty? Chcete mít krásné upravené ruce nebo trápí Vás zarůstající nehet? Přijďte k nám do našeho školícího centra!

Informace

1. Vyberte si z naší aktuální nabídky termín a službu - Google kalendář

2. Níže můžete vyplnit rezervační formulář

3. Objednat se na manikúru, pedikúru, modeláž nehtů, prodlužování řas, permanentní make-up je možné pomocí on-line formuláře, odesláním SMS z Vašeho telefonu na číslo +420 777 042 802, přes email: info@abgnail.cz.

4. Vaše rezervace pravidelně kontrolujeme, nicméně vybraný datum a čas platí, až když Vám zašleme SMS nebo e-mail. Když máme termín obsazený, domluvíme si s Vámi nejbližší možný termín.

  Děkujeme.

Osobní údaje

Zvolený termín a služba z Google kalendáře

Pokud termín byl již obsazen někým jiným, my se s Vámi telefonnicky spojíme nebo napišme a domluvíme nový termín. Děkujeme za pochopení.

Důvody pro aplikaci permanentního make-upu:
na několik let trvalé líčení obočí, rtů, očních linek, vyřeší problémy žen, které chtějí stále dobře vypadat a které se nechtějí nebo nemohou líčit, ženy, které nosí brýle, se nemusí pracně líčit před zvětšovacím zrcadlem, žádný rozmazaný make-up při spěchu, plavání, v sauně, sprchování, pro ženy středního věku odpadá nepříjemné rozpíjení rtěnky optickým odstraněním nedostatku pigmentu v konturách rtů, lze získat mladistvější vzhled, vytrhané a prořídlé obočí, lze vykreslit naprosto přirozeně zvýraznění úst, rozšíření úzkých rtů, zmenšení příliš velkých rtů, zvýraznění očních partií, ideální pro ženy nesnášející líčidla.

Bolestivost je eliminována použitím povrchního anestetika. V místech vpichů může dojít k mírnému zarudnutí pokožky nebo otoku. Tyto nepříjemné jevy však velmi rychle vymizí. Během dvou dní se objeví tenké stroupky, které se však rychle vyhojí. Teprve potom lze uskutečnit další sezení, během kterého se make-up doplňuje, event. koriguje.
PMU je dvoufázový proces, proto je v ceně zákroku zahrnuta i korekce.

Při aplikaci PMU používáme novou generaci pigmentů LaBina®. které jsou složeny z organických a minerálních surovin nejvyšší kvality.
LaBina® organické barvy pro PMU
Barvy LaBina® splňují požadavky legislativy, jsou kvalitní výrobky německého výrobce, který se specializuje na výrobu barev pro permanentní makeup, po dobu více než 15 let.
Barvy LaBina® neobsahují kadmium, chromát, rtuť, selén, telur, thallium, uran nebo rozpustné sloučeniny barya.
Celkové množství antimonu, arsenu, síranu barya, olova, chrómu a zinku je nižší než množství doporučené Evropskou radou v rezoluci ResAP (2008).

Odstranění nekvalitního tetování a permanentního make-upu removerem (odstraňovačem) Rejuvi Tattoo Remover (USA) – to je profesionální prostředek.
Jak to funguje? Chemické odstranění pigmentu z kůže je založeno na principu "stejné se navzájem přitahuje". Několik anorganických oxidů, podobných velikostí a chemickými vlastnostmi molekulám tetovacího pigmentu, je součástí krému Rejuvi Tattoo Remover. V případě dostatečného fyzického kontaktu krému a pigmentu v kůži je pigment postupně vstřebáván krémem – probíhá unikátní biochemický proces, poté je krém spojený s částicemi pigmentu vyloučen z kůže na její povrch.
K čemu je Rejuvi Tattoo Remover určen?
Technologie odstranění tetování a permanentního make-upu byla vynalezena především k odstranění permanentního make-upu obočí, kontury rtů, tetování na těle. Nedoporučuje se pro odstraňování velkého tetování a permanentního make-upu očních víček (kontakt krému s oční sliznicí je nebezpečný). Tattoo Remuver Rejuvi (USA) si stejně dobře poradí s jakýmikoliv barvami pigmentů, včetně bílé a maskovací (tělesné) barvy.
Celý proces se skládá ze čtyř kroků:
Aplikace anestezie (individuálně).
Aplikace suspenze na požadovanou oblast.
Vysychání ošetřené oblasti, tvorba a odpadnutí strupu. Tato etapa trvá od 10 do 25 dní, v závislosti na hloubce aplikace suspenze.
Po přirozeném odpadnutí strupu od pokožky začne etapa obnovení kůže. To je ta nejdelší fáze, která je závislá na individuální rychlosti regenerace kůže a trvá 1 – 3 měsíce. Je důležité poznamenat, že po oddělení strupu není zarudnutí, otok, vpadlá tkáň známkou vzniku jizvy. Tyto projevy jsou považovány za normální a mizí během výše uvedené doby. Je třeba podotknout, že péče o pleť v oblasti odstranění tetování je důležitou součástí celého procesu. Je zakázáno násilně odlupovat strupy a škrábat je, což zabraňuje vniknutí infekce a snižuje pravděpodobnost jizvení na minimum.

Dipping Polish System ab Gelike
ab Gelike Dipping Polish System - Nejrychlejší manikúra včetně zpevnění přírodních nehtů a permanentního lakování.
Vydří až 4 týdny!
Nejnovější generace v technologii modeláže a zpevnění nehtů!
Je skvělá alternativa k systému gel laku a Soak-Off gelů!

New Age Poly Gel Systém ab Gelike.
8 modelovacích Poly Gelů: Light Pink, Dark Pink, Cover Pink, Cover Peach, Clear Pink, Clear, Natural Clear, Pure White.
Systém Poly gelů ab Gelike se polymeruje v LeD lampě 2 minuty‼️
Nepalí v lampě‼️
Rychlá aplikace‼️
Pevnější než UV/LED Non-Soak-Off gely a pružnejší než akryl‼️
Systém Poly Gelů ab Gelike je vhodný na modeláž a zpevnění přírodních nehtů‼️
Kombinuje všechny výhody akrylových a gelových systémů a neobsahuje nedostatky, které jsou typické pro gel a akryl.

Pokud s uvedenými podmínkami a ceníkem služeb souhlasíte, zaškrtněte checkbox "Souhlasím se všeobecnými podmínkami k účasti"

Podmínky účasti a obecná ustanovení:

1. Objednat se mohou osoby starší 15 let - manikúra, pedikúra, modeláž nehtů, prodlužování řas, kosmetika.

1a. Objednat se mohou osoby starší 18 let - permanentní make-up, chemické peelingy.

2. Objednat se na manikúru, pedikúru, modeláž nehtů, prodlužování řas, barvení a formování obočí je možné pomocí on-line formuláře, odesláním SMS z Vašeho telefonu na číslo +420 777 042 802, přes email: info@abgnail.cz.

3. Modelky musí mít s sebou: finanční hotovost na úhradu ošetření.

4. Společnost ALLABELLA s.r.o. srdečně zve modelky a modely k účasti na praktickém cvičení kurzu pro zájemce o nehtovou modeláž a design, manikúru a pedikúru, prodlužování řas, barvení a formování obočí.

5. Školení probíhá od 10:00 do 18:00 pod dohledem zkušených školitelů firmy ALLABELLA s.r.o.. Tito školitelé mají dobrou znalost vyučovacích metod a dlouholetou praxi.

6. Pokud je modelka nebo model objednán/a a bez omluvy se nedostaví, termín ji/mu bez náhrady propadá, stejně tak, pokud se omluví bez vážného důvodu přímo v den kdy je objednán/a. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín napište nebo zavolejte nám co nejdříve a my Vás rádi přeobjednáme.

7. Modelka si může vybrat materiál gel nebo akryl, barvu laku/gellaku/gelové barvy, délku nehtů. Tvar nehtů - zpravidla - hranatý (square), kulatý, oválný, zakulacený, sqaoval.

Uměle prodloužené nehty nastavené na šablony, tipy, na naších praktických cvičeních můžete upravit a doplnit novým materiálem během 21 dnů - zdarma!

8. Při práci používáme prostředky moderní manikúry, akrylové a gelové modeláži vyrobené v Americe a České republice, dezinfekční a sterilizační přípravky.