OBJEDNÁNÍ ON-LINE na manikúru, pedikúru, modeláž nehtů, permanentní makeup s velkou nabídkou služeb a volných termínů k výběru.

+(420) 777042802


Informace

1. Vyberte si z naší aktuální nabídky termín a službu - Google kalendář

2. Níže můžete vyplnit rezervační formulář

3. Objednat se na manikúru, pedikúru, modeláž nehtů, prodlužování řas, permanentní make-up je možné pomocí on-line formuláře, odesláním SMS z Vašeho telefonu na číslo +420 777 042 802, přes email: info@abgnail.cz.

4. Vaše rezervace pravidelně kontrolujeme, nicméně vybraný datum a čas platí, až když Vám zašleme SMS nebo e-mail. Když máme termín obsazený, domluvíme si s Vámi nejbližší možný termín.

  Děkujeme.

Osobní údaje

Zvolený termín a služba z Google kalendáře

Pokud termín byl již obsazen někým jiným, my se s Vámi telefonnicky spojíme nebo napišme a domluvíme nový termín. Děkujeme za pochopení.

Mikrojehličková terapie slouží ke stimulaci tvorby kolagenu a regeneraci pleti. Pomocí přístroje stimulujeme kolagenová vlákna v hlubších vstvách pleti. Speciální pero stimuluje přirozené regenerační schopnosti lidského těla. Pero regulovaně propíchne pokožku, což obnovuje proces autoobnovy. Díky tomu pokožka regeneruje rychleji a dochází k obnově pleti. Podstoupit jej můžete od 25. roku života.
Ošetření zajistí zlepšení elasticity pleti díky remodelaci kolagenu a elastinu, korekci vrásek a drobných jizev, barevné sjednocení pleti, zmírnění pigmentace a hyperpigmentace, korekci jizev, po akné a strií, rejuvenaci, stažení pórů, vypnutí pleti.
Kontraindikace:
- hodně přecitlivělá pleť

Důvody pro aplikaci permanentního make-upu:
na několik let trvalé líčení obočí, rtů, očních linek, vyřeší problémy žen, které chtějí stále dobře vypadat a které se nechtějí nebo nemohou líčit, ženy, které nosí brýle, se nemusí pracně líčit před zvětšovacím zrcadlem, žádný rozmazaný make-up při spěchu, plavání, v sauně, sprchování, pro ženy středního věku odpadá nepříjemné rozpíjení rtěnky optickým odstraněním nedostatku pigmentu v konturách rtů, lze získat mladistvější vzhled, vytrhané a prořídlé obočí, lze vykreslit naprosto přirozeně zvýraznění úst, rozšíření úzkých rtů, zmenšení příliš velkých rtů, zvýraznění očních partií, ideální pro ženy nesnášející líčidla.

Aplikace permanentního make-upu je v současné době minimálně bolestivá vzhledem k používání speciálních anestetik. V zájmu dosažení nejlepšího výsledku se každý zákrok provádí ve 2 sezeních, tzn. korekce PMU. Odstup mezi zákroky je min. 4 týdny. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že po době od prvního sezení zjistíme, jak pokožka reaguje na daný aplikovaný pigment a na základě toho můžeme dále pozměnit odstín či lehce korigovat tvar dle přání klientky.

Reklamace:
• Klient bere na vědomí, že zákrok je dvoufázový a je třeba dodržovat pokyny o následné péči.
• Za svoji práci si ručíme až po kontrole druhé návštěvy.
• Klient je povinen před zákrokem upozornit na zdravotní stav před samotným zákrokem.
• Klient bere na vědomí, že před zákrokem se seznámil se všemi podmínkami zákroku a srozumitelně s těmito seznámen.

Při aplikaci PMU používáme novou generaci pigmentů LaBina®. které jsou složeny z organických a minerálních surovin nejvyšší kvality.
LaBina® organické barvy pro PMU
Barvy LaBina® splňují požadavky legislativy, jsou kvalitní výrobky německého výrobce, který se specializuje na výrobu barev pro permanentní makeup, po dobu více než 15 let.
Barvy LaBina® neobsahují kadmium, chromát, rtuť, selén, telur, thallium, uran nebo rozpustné sloučeniny barya.

Odstranění nekvalitního permanentního make-upu removerem (odstraňovačem) Rejuvi Tattoo Remover (USA) – to je profesionální prostředek.
Jak to funguje? Chemické odstranění pigmentu z kůže je založeno na principu "stejné se navzájem přitahuje". Několik anorganických oxidů, podobných velikostí a chemickými vlastnostmi molekulám tetovacího pigmentu, je součástí krému Rejuvi Tattoo Remover. V případě dostatečného fyzického kontaktu krému a pigmentu v kůži je pigment postupně vstřebáván krémem – probíhá unikátní biochemický proces, poté je krém spojený s částicemi pigmentu vyloučen z kůže na její povrch.
K čemu je Rejuvi Tattoo Remover určen?
Technologie odstranění permanentního make-upu byla vynalezena především k odstranění permanentního make-upu obočí, kontury rtů. Nedoporučuje se pro odstraňování velkého tetování a permanentního make-upu očních víček (kontakt krému s oční sliznicí je nebezpečný). Tattoo Remuver Rejuvi (USA) si stejně dobře poradí s jakýmikoliv barvami pigmentů, včetně bílé a maskovací (tělesné) barvy.
Celý proces se skládá ze čtyř kroků:
1. Aplikace anestezie (individuálně).
2. Aplikace suspenze na požadovanou oblast.
3. Vysychání ošetřené oblasti, tvorba a odpadnutí strupu. Tato etapa trvá od 10 do 25 dní, v závislosti na hloubce aplikace suspenze.
4. Po přirozeném odpadnutí strupu od pokožky začne etapa obnovení kůže. To je ta nejdelší fáze, která je závislá na individuální rychlosti regenerace kůže a trvá do 1 měsíce. Je důležité poznamenat, že po oddělení strupu není zarudnutí, otok, vpadlá tkáň známkou vzniku jizvy. Tyto projevy jsou považovány za normální a mizí během výše uvedené doby. Je třeba podotknout, že péče o pleť v oblasti odstranění PMU je důležitou součástí celého procesu. Je zakázáno násilně odlupovat strupy a škrábat je, což zabraňuje vniknutí infekce a snižuje pravděpodobnost jizvení na minimum.

Dipping Polish System ab Gelike
ab Gelike Dipping Polish System - Nejrychlejší manikúra včetně zpevnění přírodních nehtů a permanentního lakování.
Vydří až 4 týdny!
Nejnovější generace v technologii modeláže a zpevnění nehtů!
Je skvělá alternativa k systému gel laku a Soak-Off gelů!

New Age Poly Gel Systém ab Gelike.
8 modelovacích Poly Gelů: Light Pink, Dark Pink, Cover Pink, Cover Peach, Clear Pink, Clear, Natural Clear, Pure White.
Systém Poly gelů ab Gelike se polymeruje v LeD lampě 2 minuty‼️
Nepalí v lampě‼️
Rychlá aplikace‼️
Pevnější než UV/LED Non-Soak-Off gely a pružnejší než akryl‼️
Systém Poly Gelů ab Gelike je vhodný na modeláž a zpevnění přírodních nehtů‼️
Kombinuje všechny výhody akrylových a gelových systémů a neobsahuje nedostatky, které jsou typické pro gel a akryl.

Pokud s uvedenými podmínkami a ceníkem služeb souhlasíte, zaškrtněte checkbox "Souhlasím se všeobecnými podmínkami k účasti"

Podmínky účasti a obecná ustanovení:

1. Objednat se mohou osoby starší 15 let - manikúra, pedikúra, modeláž nehtů, prodlužování řas, kosmetika.

1a. Objednat se mohou osoby starší 18 let - permanentní make-up, chemické peelingy.

2. Objednat se na manikúru, pedikúru, modeláž nehtů, prodlužování řas, barvení a formování obočí je možné pomocí on-line formuláře, odesláním SMS z Vašeho telefonu na číslo +420 777 042 802, přes email: info@abgnail.cz.

3. Modelky musí mít s sebou: finanční hotovost na úhradu ošetření.

4. Společnost ALLABELLA s.r.o. srdečně zve modelky a modely k účasti na praktickém cvičení kurzu pro zájemce o nehtovou modeláž a design, manikúru a pedikúru, prodlužování řas, barvení a formování obočí, kosmetiku, chemické peelingy, permanentní make-up.

5. Školení probíhá od 9:30 do 17:00 pod dohledem zkušených školitelů firmy ALLABELLA s.r.o.. Tito školitelé mají dobrou znalost vyučovacích metod a dlouholetou praxi.

6. Pokud je modelka nebo model objednán/a a bez omluvy se nedostaví, termín ji/mu bez náhrady propadá, stejně tak, pokud se omluví bez vážného důvodu přímo v den kdy je objednán/a. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín napište nebo zavolejte nám co nejdříve a my Vás rádi přeobjednáme.

7. Modelka si může vybrat materiál gel nebo akryl, barvu laku/gellaku/gelové barvy/pigmentu, délku nehtů. Tvar nehtů - zpravidla - hranatý (square), kulatý, oválný, zakulacený, sqaoval.

Uměle prodloužené nehty nastavené na šablony, tipy, na naších praktických cvičeních můžete upravit a doplnit novým materiálem během 21 dnů - zdarma!

8. Při práci používáme prostředky moderní manikúry, akrylové a gelové modeláži vyrobené v Americe a České republice, dezinfekční a sterilizační přípravky.