Obecné informace

+(420) 777042802

Mezinárodní Akademie Amazing Beauty v Praze

 

MANIKÚRA, PEDIKÚRA, MODELÁŽ a DESIGN NEHTŮ, PRODLUŽOVÁNÍ a ZAHUŠT'OVÁNÍ ŘAS, PERMANENTNÍ MAKE-UP

Pořádáme akreditované rekvalifikační kurzy MŠMT ČR: manikúra, pedikúra, modeláž nehtů.
AllaBella s.r.o. - pořádá na základě MŠMT ČR, dle vyhlášky č.176/2009Sb. o akreditaci.

Č.j.: MSMT-22158/2017-1/444

 

Vstupní předpoklady:
 • ukončené základní vzdělání;
 • minimální věk účastníků – 16 let; 
 • platný zdravotní průkaz (pro práci v potravinářství), který předloží při nástupu do kurzu - akreditované RK. Zdravotní průkaz je nutnou podmínkou pro živnostenský list;
 • zdravotní způsobilost.

 

 • Školení vedou pod vedením a kontrolou jednatele společnosti, pana instruktora Denise Korola. 

 • Náš jedinečný styl osvědčený v průběhu mnoha let úspěšné práce v salonech a účastí v soutěžích – "tunelové" zahnuté nehty. Jsou elegantní, tenké a pevné, přírodní nehty dělají užšími. Tato technologie modeláže nehtů je současným trendem.
Kdy probíhají kurzy?

Kurzy se konají 5 dní v týdnu od 9:00 hod. do 17:00 hod.. Po domluvě možná i individuální výuka.

 • Celodenní kurzy - se konají od 9:00 hod. do 17:00 hod.. 
 • Dopolední a odpolední kurzy - se konají od 9:00 hod. do 13:00 hod. a od 13:00 hod. do 17:00 hod. Pokud se chcete učit na dopoledním nebo odpoledním kurzu, uved'te, prosím, informaci o tom, že se jedná o dopolední nebo odpolední kurz, v přihlášce do poznámek.
 • WORKSHOPY a KURZY V OBORU PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS, PERMANENTNÍHO MAKE-UPUse konají od 9:00 hod. do 17:00 hod., nebo od 9:00 hod. do 16:00 hod. jak je uvedeno u kurzu. 

 

Výukové metody
 • Při výuce se používají metody, které zahrnují: přednášky, demonstrace technik. Také se používají výukové materiály: multimediální prezentace PowerPoint, učebnice, DVD.
Ceny kurzů
 • Ceny kurzů zahrnují praktické cvičení na nehtech modelek, na modelkách poskytovaných Akademií Amazing Beauty, vydání certifikátu o absolvování kurzu, veškeré materiály ab GELIKE, ab LASHES a nástroje používané v rámci kurzu, za výjimkou štětců pro nehtovou modeláž, design a nástrojů pro manikúru. Zakoupit potřebné pomůcky můžete v naší prodejně. Ceny kurzů jsou uvedeny bez DPH.

Je cena učebnice zahrnuta v ceně kurzu?

Ano, v ceně kurzů je zahrnut učební materiál.

Jak se přihlásit na kurz?

1. Vyplněním REGISTRAČNÍ PŘIHLÁŠKY se můžete přihlásit na zvolený kurz nebo workshop. Přihlášku lze podat nejpozději 4 pracovní dny před zahájením kurzu (akreditované rekvalifikační kurzy), 5 pracovní dny před zahájením kurzu (workshopy a kurzy prodlužování řas)

 2. Uzavření smlouvy o školení

a.) Pokud zvolíte způsob platby - bankovním převodemzašleme e-mailem potvrzení o účasti. Součástí tohoto potvrzení jsou podrobnější informace k celkové organizaci kurzu. Přílohou vám bude zaslána smlouva o školení a zálohová/řádná faktura k zaplacení kurzovného. Při úhradě bankovním převodem platba musí být připsána na účet příjemce nejpozději 2 pracovní dny před zahájením zvoleného kurzu. Daňový doklad vám zašleme po zaplacení faktury v zákonné lhůtě. Vyplněnou smlouvu můžete poslat nám na email (info@abgnail.cz) nebo jí můžete donést v den kurzu. 

b.) Pokud zvolíte způsob platby - hotově nebo kartou -  je nutné uzavřít smlouvu o školení osobně na adrese: Cimburkova 376/5, Praha3, nejpozději 3 pracovní dny před zahájením zvoleného kurzu, s vnesením zálohové platby ve výši 1000,-Kč, nebo zaplatit celou částku najednou. V případě nenastoupení do kurzu je záloha nevratná. Úhradu kurzovního lze rozložit na několik splátek po uzavření smlouvy mezi školicím střediskem a zájemcem

 

Osvědčení
 • Absolventi akreditovaných kurzů získávají barevný Certifikát Amazing Beauty, Potvrzení o absolvování rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností (toto osvědčení slouží k získání živnostenského listu).
 • Absolventi ostatních kurzů získávají barevný certifikát Amazing Beauty.
Slevy
 • Posluchačům našich kurzů je poskytována 5% sleva na brusky, přístroje na pedikúru, UV/LED lampy; jednorázová 15% sleva a pevná 10% sleva na materiály ab Gelike a ab Lashes. 
Nenašli jste zde všechny potřebné informace?
sto konání kurzů:

PRAHA 3, Cimburkova 376/5