Popis služeb

+(420) 777042802

MODERNÍ MANIKÚRA

JAPONSKÁ MANIKÚRA P.SHINE 

P.Shine (Permanent Shine) - trvalé leštění nehtů neboli japonská manikúra. Vhodná i pro muže.

Čtyři kroky: diagnostika nehtové ploténky; otevření pórů na nehtové ploténce. Očištění povrchu nehtů a jemné odstranění přirozené ochranné vrstvy. To je nezbytné pro přípravu nehtů k proniknutí P.Shine pasty na základě diatomické hlíny pro léčbu nehtů a nanesení lešticího prášku na bázi včelího vosku; výživa nehtové ploténky P.Shine pastou pomocí speciální jemné lešticí soupravy; leštění P.Shine pudrem speciální jemnou lešticí soupravou.

Součástí této služby je mírná úprava přírodních nehtů a aplikace olejíčku na kůžičku okolo nehtů. Ideální kombinace je s manikúrou, při které dojde i k úpravě kůžičky okolo nehtů.

Po vytvoření P.Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv.glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje.

 • Jednou za 3-4 týdny je vhodné aplikaci zopakovat.
 • P.Shine je určen především pro nehty roztřepené, lámavé a špatně rostoucí.

STONE Manikúra
Starověký rituál z jižního Tichomoří. Masáž horkými čedičovými kameny odbourává následky stresu, napomáhá bolesti rukou od ramen až k prstům, posiluje imunitní systém. Když jsou kameny umístěny na určitých místech, kameny odstraňují stres, blokády v těle, neutralizují negativní energii. Při masáži aktivují čakry a meridiány těla. Energii od stimulovaných oblastí se převádí do oslabených oblastí.
Určena k tišení bolesti kloubů v prstech a rukou při artritidě, pomáhá při revmatismu.
Etapy provedení procedury:  

(dezinfekce rukou, opilování nehtů, odstranění kůžičkypeeling, masáž horkými čedičovými kameny s použitím masážního oleje, termo elektrické rukavice s regulací teploty,  masáž rukou hydratačním krémemparafínový zábal rukou.)
Doba ošetření cca 100 minut.
Horká manikúra Gena Adios "Formule Čerstvosti" včetně masáže rukou
Zdraví a krása pro Vaše ruce a nehty.
Zjemňuje, hydratuje a vyživuje pokožku rukou a nehtových kůžiček.
Posiluje křehké, jemné, lámavé a slabé nehty.
Etapy provedení procedury:

(dezinfekce rukou, odlakování, opilování nehtů, horká krémová lázeň, odstranění kůžičky, regenerace nehtové ploténky, masáž kůžičky, leštění nehtů, peeling rukou 2min, masáž rukou 10min., termo elektrické rukavice s regulací teploty 10min.)

Služba se doporučuje při:
-křehkých a lámajících se nehtů;  -citlivé pokožce rukou, náchylné k podráždění; -při problémech růstu nehtů; -poškozených nehtech; - suché nehtové kůžičce; -po odstranění umělých nehtů.


Horká manikúra Gena Adios je jednou z nejpříjemnějších metod manikúry, která se provádí pomocí použití velkého množství nahřátého krému Gena Adios Warmolotion "Formule Čerstvosti".

Trápí vás suchá a rozpraskaná pokožka na rukou? Vnější (exogenní) faktory, jakými jsou např. vlivy vnějšího prostředí, klimatické změny, nečistoty v ovzduší nebo častý kontakt s vodou, domácí čisticí prostředky, které používáme každý den jen zhoršují problémy s pokožkou rukou a nehty. Pokud je pokožka rukou suchá a dehydratovaná, na pokožce vznikají vrásky a praskliny. Horká manikúra Gena Adios má unikátní regenerační a hydratační účinky.

Při pravidelném používání nahřátého krému pokožka se stane pružnější, jemné vrásky zmizí. Horká krémová lázeň má uklidňující účinek, odstraňuje únavu rukou, napětí v prstech.
CND Mandlová Spa Manikúra 
Etapy provedení procedury:

(dezinfekce rukou, odstranění laku, opilování nehtů, olejová lázeň Almond Milk Bath s regulací teploty - 2 min. CND Almond Milk Bath změkčuje a hluboce vyživuje nehty a kůži na začátku manikúry + odstranění kůžičky CND Cuticle Eraser + CND Peeling Almond Moisture Scrub – 2 min., oplach rukou a odstranění peelingu z pokožky + rovnoměrné nanesení tenké vrstvy masky CND Almond Illuminating Masque na pokožku rukou + termo elektrické rukavice s regulací teploty - 15 min. sundání rukavic. Oplach rukou a odstranění zbytku masky z pokožky + masáž rukou hydratačním krémem CND Almond Hydration Lotion – 20 min,  nanášení oleje CND Solar Oil na kůžičku)

 • Nově v nabídce manikúra od značky CND
 • Almond SPA Manicure - luxusní SPA-rituál pro krásu vašich ruk.
 • Mandlová Spa Manikúra zahrnuje základní manikúru (klasickou  nebo evropskou manikúru).
CUCCIO Spa Manikúra Pomegranate & Fig (SPA Granátové jablko a fík)
Etapy provedení procedury:

(dezinfekce rukou, odstranění laku, opilování nehtů, odstranění kůžičky CUCCIO Jablečným odstraňovačem cuticle. Komplex alpha - hydroxi kyselin odstraňuje odumřelé buňky kůže. + peeling CUCCIO Sea Salts Pomegranate & Fig 2 min., oplach rukou a odstranění peelingu z pokožky + masáž rukou hydratačnou máslovou emulzi CUCCIO Body Butter Pomegranate & Fig – 20 min. + termo elektrické rukavice s regulací teploty - 15 min., sundání rukavic, nanášení oleje na kůžičku CUCCIO Naturale Cuticle Revitalizer Oil)
 • Manikúra «CUCCIO» - druh SPA manikúry od španělské kosmetické společnosti "CUCCIO", zaměřený na péče o přírodní nehty a pokožku rukou.
 • Tato jedinečná řada je založená na kombinaci přírodních ovocných a rostlinných kyselin.
 • Extrakt z granátových jablek přirozeným způsobem zpomaluje proces stárnutí pokožky. Fíky jsou bohaté na vitamín E, který je zodpovědný za rychlé obnovení kožních buněk.
 • CUCCIO Spa Manikúra Pomegranate & Fig zahrnuje základní manikúru (klasickou manikúru nebo evropskou manikúru).
Atašé panská manikúra
Etapy provedení procedury:

(dezinfekce rukou, opilování nehtů, odstranění kůžičky, odstranění mozolů na dlaních, leštění, lakování francouzské manikúry bílým lakem - přírodní odstín, matný svrchní lak, nanášení oleje na kůžičku.)

Atašé hybridní panská manikúra
Etapy provedení procedury:

(dezinfekce rukou, opilování nehtů, odstranění kůžičky, odstranění mozolů na dlaních, leštění, lakování francouzské manikúry bílým gel-lakem - přírodní odstín, matný svrchní lak, nanášení oleje na kůžičku.)

MODERNÍ PEDIKÚRA
Nehtová Protetika a korekce zarostlých nehtů

Protetika zarostlého nehtu - korekce (bezbolestné ošetření)
Trápí vás zarůstající nehet, cítíte ostrou bolest při chůzi a nevíte co s tím dělat? 
Jste náš zákazník.
Zaručujeme opravu a korekce zarostlých nehtů, změnu tvaru nehtových plotének (rovnání nehtů) během několika procedur. Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků.
Při první návštěvě vymodelujeme protézu, která ihned zmírní bolest, pomalu odrůstá s nehtem, nadzvedává nehet a zabraňuje dalšímu zarůstání.
Při druhé návštěvě, za 2 měsíce provádíme doplnění protézy.
Při třetí návštěvě, za 2 měsíce odstraňujeme protézu.


Tamponáda - podložení zarůstajícího nehtu mulem napuštěným ve speciální tekutině. Tampón lze zanechat až 1 měsíc. Je nutné denně použít na tampon dezinfekci.
Suchá přístrojová Pedikúra s masáže nohou vč. lakování

Etapy provedení procedury:

zklidňující lázeň, dezinfekce nohou, dle potřeby odlakování nehtů, zarovnání a úprava nehtů přístrojem, odstranění a ošetření kůžičky okolo nehtového lůžka přístrojem, ošetření chodidla (prasklinky, rohoviny, mozoly) přístrojem, peeling s ovocnými kyselinami AHA, aplikace výživného olejíčku na kůžičku, masáž nohou hydratačním krémem s ovocnými kyselinami AHA 
 • Je vhodná pro diabetické pacienty.
 • Minimalizuje riziko infekcí a je zcela bezbolestná a bezkrevná.
Pedikúra pánská SPA Backscratchers Heavenly Soles  


Nádherná kombinace vůně: eukalyptu, santalového dřeva a balsámu fir (jedle arizonská).
Efekty procedury: osvěžující, relaxační, smyslný.

Etapy provedení procedury:

 

zklidňující lázeň, dezinfekce nohou, zarovnání a úprava nehtů pilníkem, odstranění a ošetření kůžičky okolo nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé kůže, peeling,  aplikace výživného olejíčku na kůžičku, krém.

Kombinovaná Citrusová SPA Pedikúra


 
 Kombinace mokré, suché přístrojové a SPA pedikúry

Etapy provedení procedury:

zklidňující lázeň, dezinfekce nohou, dle potřeby odlakování nehtů, zarovnání a úprava nehtů pilníkem, odstranění a ošetření kůžičky okolo nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé kůže (prasklinky, rohoviny, mozoly) pomocí pilníků a frézek, peeling Spa Nail Solutions s ovocnými kyselinami z pomerančů a citronů, aplikace výživného olejíčku na kůžičku, masáž nohou masážním olejems ovocnými kyselinami z pomerančů a citronů Spa Nail Solutions, leštění nebo lakování nehtů (podlak, 2 vrstvy laku, nadlak, sušič.).

 


 • Kombinace mokré, suché přístrojové a SPA pedikúry přináší výhody a odstraňuje vzájemně jejich nevýhody.
 • Je vhodná pro diabetické pacienty.
 • Minimalizuje riziko infekcí a je zcela bezbolestná a bezkrevná.
 • Ošetření nehtů a kůžičky okolo nehtového lůžka se provádí pomocí frézek. 
 • Odstranění otlaků a ztvrdlé kůže se provádí pomocí pilníků a frézek, bez pomocí skalpelu.
 • A.H.A. (ovocné kyseliny) odstraňuje mrtvé buňky, zvyšuje hydrataci kůže, zmírňuje loupání kůže.

 

SPA luxusní Pedikúra Backscratchers Heavenly Soles   

 • Výběr ze 6 vůní: levandule, francouzská vanilka, eucalyptus, sladký pomeranč, santalové dřevo a balsám fir.
 • Výběr ze 10 efektů: Anti-Stress Uklidňující, Anti-Stress Energizující a Relaxační, Osvěžující, Ohřívající, Pohodlný, Povznášející, Relaxační, Květinový, Energizující, Smyslný.    
   

 
Etapy provedení procedury:


aromatická lázeň nohou odstraňuje únavu - 5 minut, dezinfekce nohou, dle potřeby odlakování nehtů, zarovnání a úprava nehtů pilníkem, odstranění a ošetření kůžičky okolo nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé kůže, jemná masáž peelingem s ovocnými alfa-hydroxy kyselinami vyhlazuje pokožku chodidel, masáž nohou výživným a hydratačním krémem ke kolenům - 20 minut, termo elektrické boty s regulací teploty - 15 minut, aplikace elixíru obsahujícího enzymy ananasu a papáji (proteiny, které umožňují látkovou výměnu v organismu), leštění nebo lakování nehtů (podlak, 2 vrstvy laku, nadlak, sušič.)aplikace výživného olejíčku na kůžičku.
Blahodárné účinky pedikúry:
 • Podporuje krevní oběh a uvolňuje svaly.
 • Odstraňuje stres.
 • A.H.A. (ovocné kyseliny) odstraňuje mrtvé buňky, zvyšuje hydrataci kůže, zmírňuje loupání kůže.
 • Enzymy ananasu a papáji, které umožňují látkovou výměnu v organismu.
 • SPA luxusní pedikúru Backscratchers Heavenly Soles lze kombinovat jak s kombinovanou, tak se suchou pedikúrou.

Mořská SPA Pedikúra od CND na bázi výtažků z mořských řas - potěšte své nohy!


Etapy provedení procedury: 
 
relaxační a dezinfekční lázeň nohou CND Marine Mineral Bath - 5 minut, dle potřeby odlakování nehtů, zarovnání a úprava nehtů pilníkem, odstranění a ošetření kůžičky okolo nehtového lůžka CND Cuticle Eraser, hluboký  peeling CND A.H.A. Sea Scrub s ovocnými alfa-hydroxy kyselinami vyhlazuje pokožku chodidel, hluboké exfoliace a odstranění mozolů a zrohovatělé kůže pomocí CND Sea Serum, masáž nohou hydratačním olejem CND Marine Hydrating Oil ke kolenům - 20 minut, termo elektrické boty s regulací teploty - 15 minut, aplikace tenké vrstvy léčebného krému CND Cucumber Heel Therapy, leštění nebo lakování nehtů (podlak, 2 vrstvy laku, nadlak, sušič.)aplikace výživného olejíčku CND Solar Oil na kůžičku.

Blahodárné účinky pedikúry:
 • Mořská SPA pedikúra dosahuje vynikající výsledky: odstraňuje mrtvé buňky, zvyšuje hydrataci kůže, zmírňuje loupání kůže, chrání kůži před ztrátou vody, posiluje odolnost kůže vůči vnějším vlivům, má dekongestivní účinky (proti otokům), antimikotycké účinky (protiplísňové).
 • Rostlinné extrakty, řasy, bohaté na vitamíny, minerální jíl, esenciální oleje pro aromaterapii hydratují a vyživují kůže.
 • V mořské SPA pedikúře je obsažen výtažek z řas, bohatý na Omega 3.
 • Mořskou SPA pedikúru CND Marine SPA lze kombinovat jak s kombinovanou, tak se suchou pedikúrou.