Registrační přihláška na kurz

+(420) 777042802
Informace

Jak se přihlásit na kurz?

1. Vyplněním REGISTRAČNÍ PŘIHLÁŠKY se můžete přihlásit na zvolený kurz nebo workshop. Přihlášku lze podat nejpozději 4 pracovní dny před zahájením kurzu (akreditované rekvalifikační kurzy), 5 pracovní dny před zahájením kurzu (workshopy a kurzy prodlužování řas, permanentního make-upu).

2. Uzavření smlouvy o školení

a.) Pokud zvolíte způsob platby - bankovním převodem - zašleme e-mailem potvrzení o účasti. Součástí tohoto potvrzení jsou podrobnější informace k celkové organizaci kurzu. Přílohou vám bude zaslána smlouva o školení a zálohová/řádná faktura k zaplacení kurzovného. Při úhradě bankovním převodem platba musí být připsána na účet příjemce nejpozději 2 pracovní dny před zahájením zvoleného kurzu. Daňový doklad vám zašleme po zaplacení faktury v zákonné lhůtě. Vyplněnou smlouvu můžete poslat nám na email (info@abgnail.cz) nebo jí můžete donést v den kurzu.

b.) Pokud zvolíte způsob platby - hotově nebo kartou - je nutné uzavřít smlouvu o školení osobně na adrese: Cimburkova 376/5, Praha3, nejpozději 3 pracovní dny před zahájením zvoleného kurzu, s vnesením zálohové platby ve výši 1000,-Kč, nebo zaplatit celou částku najednou. V případě nenastoupení do kurzu je záloha nevratná. Úhradu kurzovního lze rozložit na několik splátek po uzavření smlouvy mezi školícím střediskem a zájemcem.

Kdy probíhají kurzy?

Kurzy se konají 5 dní v týdnu od 9:00 hod. do 17:00 hod.. Po domluvě možná i individuální výuka.

Celodenní kurzy - se konají od 9:00 hod. do 17:00 hod..

Dopolední a odpolední kurzy - se konají od 9:00 hod. do 13:00 hod. a od 13:00 hod. do 17:00 hod. Pokud se chcete učit na dopoledním nebo odpoledním kurzu, uved'te, prosím, informaci o tom, že se jedná o dopolední nebo odpolední kurz, v přihlášce do poznámek.

WORKSHOPY a KURZY V OBORU PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS a Permanentního Make-upu - se konají od 9:00 hod. do 17:00 hod. nebo od 9:00 hod. do 16:00 hod., jak je uvedeno u kurzu.

Těšíme se na Vás

Formulářová pole označená * jsou povinná.

Osobní údaje
Zvolený kurz
Vyberte způsob platby
Poznámky a dotazy

nejpopulárnější produkty