Doprava po ČR a SR

+(420) 777042802

Doprava po ČR a SR

Po České republice dopravujeme zboží prostřednictvím služeb České pošty a GEIS. Ceny poštovného a balného pro ČR jsou: přeprava GEIS 114,-Kč, Česká pošta 109,-Kč. Za dobírku účtujeme 2% z celkové ceny objednávky.

Po Slovenské republice dopravujeme zboží prostřednictvím služeb České pošty a GEIS. Ceny poštovného a balného pro SR jsou: přeprava GEIS nebo Česká pošta 9,00 Euro.

(Platbu na dobírku lze využít v ČR)

***Balík je běžně dodán již následující pracovní den od Vašeho odeslání objednávky. Pokud víte, že si nebudete moci takto rychle zásilku převzít, objednejte raději až v době, kdy budete moci balík bez problému vyzvednout a zaplatit, případně nám dopište do poznámky v objednávce či e-mailem, ke kterému datu si přejete balíček dodat, abychom jej neodesílali ihned.

Osobní odběry ZDARMA v kamenné prodejně: Praha 3, Cimburkova 376/5, email: abg-nail@email.cz.  Kontakt na prodejnu 777 042 802
Platba na prodejně: pouze v hotovosti. Zboží není nutné objednávat předem přes Eshop, většina zboží je na prodejně skladem.

Vyhledání spojení MHD - http://spojeni.dpp.cz
Adresa:

Praha 3, Žižkov, Cimburkova 376/5, PSČ 130 02
Pouze tři zastávky tramvají od Václavského náměstí.
Zastávka tramvaje: Husinecká č. 5,9,26

Odesílání balíků

Balík je vždy doručován následující pracovní den po odeslání. Pokud si přejete, aby Vám balík přišel již zítra, je nutné udělat objednávku do 12:00 (toto neplatí při objednání zboží o víkendu)

Ke každému balíku který odesíláme, Vám na email zašleme podací číslo zásilky, kde jsou uvedeny prodrobné informace o doručení. Pokud uvedete spávné mobilní číslo, tak Vám v den doručení dopravce zašle informaci o čase doručení (není to pravidlem, ale snaží se)

Ve chvíli kdy Vám emailem nebo SMS přijde kód balíku, je možné sledovat, kde se nachází a případně si upravit doručení.

nejpopulárnější produkty